fbpx

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
A co stanie się, jeśli dodasz do decyzji o tym, by wyruszyć w drogę także garść emocji, szczyptę inspiracji,
moc nowych smaków i krajobrazy południa Włoch?

Czy będę w stanie przekonać Cię,
że autentyczność nie potrzebuje hałasu?
Że prawdziwe Włochy to nie te,
które wskaże Ci ktoś na forum internetowym?

A może myślisz, że zorganizowane podróże
są nudne a klasyczne biura podróży
nie dają prawdziwych emocji i doświadczeń?

Czekałam na Ciebie, witaj!

Moją misją jest zmienić to przeświadczenie
i sprawić, byś sam mógł stworzyć podróż,
która najlepiej odzwierciedli Twoje pragnienia
nie martwiąc się o nic!

Zapisz się na listę oczekujących na winobranie

Wybierz podróż, która odzwierciedli właśnie Ciebie!

Winobranie czyli dzień, w którym pokochasz Południe Włoch miłością bezgraniczną. 

To naprawdę wyjątkowy dzień.
Nie mówię Ci tego, jako organizatorka ale jako dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła spełnić swoje marzenie o prawdziwym winobraniu i nie mogła opanować emocji. Uwierz, że doskonale znam południe Włoch ale czegoś takiego się nie spodziewałam a było to dokładnie jak spełnienie moich marzeń.

Jadąc po raz pierwszy na winobranie do Apulii miałam pewne wyobrażenie, jednak to, co przeżyłam na miejscu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Cały dzień nowych wyzwań, doświadczeń, wspaniałych ludzi o wielkim sercu i niesamowitej, ogromnej winnicy schowanej przed światem, w której dzięki panującej atmosferze będziesz mógł poczuć się jak w domu.

Po słodkim śniadaniu przygotowanym samodzielnie przez organizatorów przychodzi czas na zbiory. Otrzymujesz wszystkie potrzebne do tego instrukcje i narzędzia po czym wśród roześmianych i rozśpiewanych właścicieli i ich pomocników rozpoczynasz zbiory.

Jest czas na wszystko.

Na degustację win, kilkugodzinny obiad w otoczeniu winnicy i pinii, jest czas na rozmowę, na taniec, na śpiew… a później? Później wrócisz do hotelu lub pojedziemy razem nad morze i nie będziesz mógł uwierzyć w to, dokładnie jak ja, że właśnie zrozumiałeś dlaczego południe Włoch jest tak piękne.

Włochy to stan umysłu.

Ten wyjątkowy program jest dostępny w zakładce WINOBRANIE.

Zbiory oliwek i świętego patrona wczesnego wina… Marcina! Wyjątkowa okazja na jesienną podróż pełną emocji.

Zastanawiałeś się kiedyś jak smakuje świeżo tłoczona oliwa z chlebem albo gdzie i jak się ją w ogóle produkuje? Gdzieś tam słyszałeś o zbieraniu oliwek ale jak to znaleźć? W internecie nie ma zbyt wielu informacji o zorganizowanych zbiorach, wiem o tym!

Przekonaj się jak wyglądają tradycyjne zbiory oliwek w Apulii, regionie który słynie z niezwykle smacznej i cennej oliwy z oliwek.

Będziesz mógł przyjrzeć się z bliska dokładnej produkcji oraz odwiedzić tłocznię, zakupić najcenniejszą oliwę prosto od producenta, przejechać się rowerami wśród gajów i zjeść pośród nich obiad z naszymi włoskimi towarzyszami podróży.

W programie również wycieczka do Alberobello oraz przejazd na festyn z okazji święta patrona wczesnego wina – świętego Marcina! Musisz to zobaczyć!

Street food i festyny w Apulii
ekskluzywny program dla prawdziwych koneserów włoskich podróży 

Ekskluzywny program skierowany do grup przyjaciół, którzy lubią podróże w intymnej i nieskrępowanej atmosferze. Indywidualne podejście do potrzeb grup od 6 do 12 osób, pełna personalizacja oraz oferta dodatkowa wzbogacająca program o ekskluzywne doświadczenia. Między innymi: pływanie z delfinami w ich naturalnym środowisku, lekcje gotowania z Włoszkami, wizyty w agroturystykach i luksusowych masseriach, prywatne wizyty na jachcie oraz degustacje w winnicach.

Program kalkulowany indywidualnie.

 

Doświadczaj

Wierzę, że prawdziwa podróż to doświadczenie, które ożywia zmysły i zmienia perspektywę. Kiedy ostatnio pozwoliłeś sobie na lekcję gotowania z lokalnymi mieszkańcami, wizytę w fabryce mozzarelli, rowery wśród gajów oliwnych a może tak po prostu na zorganizowaną kolację pod gwiazdami w agroturystyce ukrytej przed światem?

Próbuj

Nie ważne, czy spróbujesz tylko jednej, nowej rzeczy czy będziesz chciał doświadczyć wszystkiego, co Ci zaproponujemy. Chcemy zainspirować Cię do podróży oraz sprawić, byś bez przeszkód mógł delektować się każdy etapem Twojej podróży.

Zasmakuj

Jeśli podróż kojarzy Ci się przede wszystkim z nowymi smakami i zapachami, tnie czekaj i zasmakuj tego co najlepsze na Południu Włoch. Testujemy ideę podróży, która łączy osoby ceniące sobie szyty na miarę i całkowicie dostosowany do potrzeb program skupiony na lokalnej kuchni i kulturze. Będziemy szukać tego co autentyczne, lokalne i pozwoli nam posmakować tego, co najlepsze w terenie.

Dołącz do klubu miłośników Południa Włoch
i zasmakuj Apulii

Odkrywaj

Stwórz wakacje dopasowane do Twoich potrzeb, przeżyj autentyczną przygodę i zanurz się w kulturze południa Italii. Poznaj ludzi, dla których doświadczanie nowych przygód jest pasją. Jeśli tak jak my, kolekcjonujesz niezwykłe wspomnienia i chcesz poznawać Italię w doborowym towarzystwie przeżyj z nami to, co chcesz… kiedy chcesz!

Kreuj

Zobacz z bliska prawdziwe życie prawdziwych ludzi i świadomie kreuj swoją podróż.  Według własnego uznania wybierasz interesujące Cię atrakcje i wskazujesz czas, który chcesz spędzić w danym miejscu. Sam zdecyduj!

Odpocznij

Pokażę Ci autentyczną Italię poza turystycznym szlakiem, pomogę dopasować plan podróży do potrzeb finansowych i czasowych ale przede wszystkim podaruję Ci niezapomniane chwile i sprawię, że rozsmakujesz się w podróży na dobre! Odpoczynek pełen wrażeń to sprawdzony sposób na gorsze zimowe chwile.

Zapisz się na listę oczekujących na winobranie

Jeśli szukasz niecodziennego i niebanalnego rozwiązania,
które umożliwi Ci kameralną i pełną prawdziwych emocji
 podróż do Włoch z przyjaciółmi,
dowiedz się więcej o programie.

Nieutartym szlakiem po italii

Zorganizowane podróże są nudne?
Nie z nami! Dołącz do Klubu Miłośników Południa Włoch
i odkryj południe najpiękniejszego kraju na świecie. 
Stwórz wakacje dopasowane do Twoich potrzeb, przeżyj autentyczną przygodę i zanurz się w kulturze południa Italii. Poznaj ludzi, dla których doświadczanie nowych przygód jest pasją. Jeśli tak jak my, kolekcjonujesz niezwykłe wspomnienia i chcesz poznawać Italię w doborowym towarzystwie, sprawdź nas!  

Winobranie

Zawsze chciałeś spędzić kilka dni w prawdziwej winnicy i dowiedzieć się więcej o etapach i procesach produkcji wina? Pojedź z nami na prawdziwe winobranie i aktywnie uczestnicz w zbiorach z pierwszego zdarzenia w lokalnej cantinie. To wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się pracy mieszkańców regionu i… uczestniczyć  w lokalnych festynach za zakończenie zbiorów. 

Jedzenie jak marzenie

Jeśli podróż kojarzy Ci się przede wszystkim z nowymi smakami i zapachami, nie czekaj i zasmakuj tego co najlepsze razem z nami! Odkryjesz lokalną kuchnię i odwiedzisz miejsca, do których nie zaglądają turyści.  Odkryj prawdziwe oblicze włoskich przyjemności, weź udział w kursie gotowania, odwiedź fabrykę mozzarelli, przejdź się ulicami miasta w rytmie street food i nie wstydź się, bo nikt tak jak my nie kocha włoskiego jedzenia!

Zapisz się na listę oczekujących na winobranie i wycieczki do Apulii

Ciao! Mam na imię Natalia

Miłośniczka podróży na Południe Włoch

Jeśli myślisz że zorganizowane podróże są nudne i zobowiązujące, z pewnością zostaniesz tu na dłużej. Moją misją jest zmienic to przeświadczenie a celem- zainspirować Cię, sprawić byś odkrył coś wyjątkowego, dodać Ci odwagi podczas odkrywania nowych zapachów i smaków ale przede wszystkim pokazać Ci prawdziwe życie prawdziwych ludzi. Tak, abyś bez przeszkód mógł delektować się każdym etapem podróży i poczuł atmosferę miejsca, w którym jesteś.

Pokażę Ci autentyczną Italię poza turystycznym szlakiem, pomogę dopasować plan podróży do potrzeb finansowych i czasowych ale przede wszystkim podaruję Ci niezapomniane chwile i sprawię, że rozsmakujesz się w podróży na dobre!